czwartek, 1 marca 2012

poszukiwany/ poszukiwanaSą mroczne zakątki w internecie, do których wstyd się oficjalnie przyznawać, że się zagląda.

Aczkolwiek kiedy już raz się tam trafi, ciągnie człowieka żeby wracać.

A więc nękany wyrzutami sumienia, chowa się w pokoju i ze zgaszonym światłem i rumieńcem na twarzy otwiera znajome okno.


Ogłoszenia towarzyskie. Kopalnia aforyzmów, mądrości życiowych i sex telefonów- witamy.


Szukam Palącą dziewczynę na stałe (Tylko Palaczkę!)

"Witam, Jestem 28 latkiem z Gdańska, szukam drugiej połówki, w perspektywie, kogoś na stały związek, kogoś z kim mógłbym w spokoju palić i kogoś kto nie zamierza rzucać nałogu;)). Poszukuję sympatycznej bezdzietnej kobiety, z poczuciem humoru i intelektem, zdecydowanie tylko PALACZKI"

Pogadam z marynarzem

"Pogadam z normalnym pływającym, bynajmniej nie w alkoholu,sic!, WOLNYM, 40-50. Ktoś, kogo nie zdziwi zainteresowany Nim Człowiek. To nie jest seks oferta. Nie jestem dla nikogo zagrożeniem, nie rozwalam rodzin, nikogo nie łapię, nikogo nie łowię, nie liczę cudzych majątków, etc... Tak zwyczajnie poznać Człowieka- wolna, zwyczajna,35+wykształcona, bez nałogów, kariery i majątku,..."


Drogi Mężczyzno!

"Czy pomyślałeś już o podarunku na Dzień Kobiet?*
Rezerwując miejsce na Warsztatach Filcowania, sprawisz jej oryginalny prezent.
W Dzień Kobiet będziemy wykonywać broszki i kwiaty z filcu. Uczestniczki nauczą się podstaw techniki filcowania i same stworzą swoje małe dzieło sztuki. Zajęcia odbędą się w przytulnej przestrzeni Centrum Zabaw Twórczych Edward.
Zapisz swoje ją na warsztat Filcowego Namiotu, otwórz drogę do odnalezienia swojej pasji :)Koszt warsztatu: 95 zł, wliczone są wszystkie materiały niezbędne do wykonania własnej filcowej broszki/kwiata."

* Nie panowie, siedzenie w namiocie i robienie kwiatów dla siebie z filcu, to nie jest to, o czym marzymy na dzień kobiet! (a.)

Znalazłam też ogłoszenie, na które czuję, że mogłabym odpowiedzieć. Nie zdarza mi się to często, bo zwykle poszukiwane są dziewczyny "normalne, miłe, uprzejme".

A dla mnie pozostaje:

Szukam drugiej połowy

"Hej, witam. Nie umiem nic , nie wiele wiem i często nie jest tak jak chcę.

Pozdrawiam."


;] a.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

wszechopinie