niedziela, 24 czerwca 2012

ludzi fenomen

ludzie są cudownym specyfikiem wypełniającym sens trwania na tej planecie. od zawsze ich podziwiam, lubię budzić w nich energię, wykrzesywać emocje. to jak gra na gitarze, poruszysz odpowiednią strunę i wydobywa się dźwięk. niby oczywiste, ale wcale nie takie proste. takie czasy. ludzie coraz bardziej zamknięci są w sobie, w światach swoich i nie chcą się nimi dzielić, bo zaufanie może zamienić się we wstyd, że ktoś nie zrozumie, wykpi, skrytykuje. a wstyd jest teraz niemodny i niewygodny.

jesteśmy niesamowici w swojej inności, poglądach, spojrzeniu na świat. tacy nieświadomi swojej zajebistości, często zakopujemy ją głęboko w duszy na poczet praktycznego, pozornie poukładanego życia.

wielu jednak się odważyło powalczyć o siebie i mam wielki zaszczyt spotykać ich w swoim życiu. kiedy ludzie otwierają się na świat i innych - zachodzą reakcje między nimi i wybuchają fajerwerki, jeden po drugim, co raz piękniejsze. każdy ma w sobie kolorowe światełka, wystarczy podpalić lont... i wtedy szara egzystencja przeistacza się w niezaplanowany spektakl, zaskakujący pokaz niesztucznych, nietłumionych emocji, nieujarzmionej energii wszechświata. szukajmy więc ognia! szukajmy ognia.

e.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

wszechopinie